• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/caydil?fref=ts

Proficiency (Hazırlık Atlama Kursu)


bartın servis

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Haftaiçi

Günde

Toplam

Toplam Ücret

15 Ağustos Pazartesi

09 Eylül Cuma

Hergün

3 Saat

60 Saat

600,00 TLProficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

PROFICIENCY Nedir?

Proficiency üniversiteler tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavıdır. Proficiency sınavı üniversiteden üniversiteye farklılık göstermektedir. Üniversiteyi kazanan adaylar Proficiency formatında yapılan düzey belirleme sınav sonuçlarına göre gruplara yerleştirilir ve hangi seviyede İngilizce bilgisine sahipse o seviyeden üniversite öğrenim hayatına başlar.

PROFICIENCY Sınavına Kimler Katılabilir?

Üniversiteyi başlayacak adaylar bu sınava katılabilir.

PROFICIENCY Sınavına Nasıl Başvurulur?

Sınava o üniversiteye kayıt olan her adayın girme hakkı vardır, tarihler ilgili üniversite tarafından duyurulmaktadır. 

PROFICIENCY Sınavının Süresi Ne Kadardır?

Sınavdaki soru sayısı ve süresi üniversiteden üniversiteye değişmektedir.

PROFICIENCY Sınavının Teknik Altyapısı Nasıldır?

Sınav her üniversite için farklı olsa da temel olarak gramer, kelime, okuma, yazma ve dinleme bölümlerinden oluşur. Bazı üniversiteler konuşma becerisini ölçme amaçlı speaking bölümü eklerken, bazı üniversiteler dinleme bölümünü sınavdan çıkarmışlardır.

PROFICIENCY Sınavına Hazırlıkta Çay-Dil'in Farkı Nedir?

Çay-Dil olarak katılımcılarımızı Proficiency sınavına uzman bir kadro ile hazırlamaktayız. Programlarımızı her üniversitenin farklı tip sınavı olduğunun bilinciyle hazırlıyor. Derslerde temel kaynak olarak ilgili üniversitenin eski sınavlarını kullanmaktayız. Bu da katılımcılarımızın gireceği sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmalarını sağlamaktadır. 
Eğitmen kadromuzu ilgili üniversitede görev almış uzman eğitmenler oluşturmaktadır. Sınavın yapısına alışabilmeniz ve sınav sırasında paniklememeniz için aynı şartlar oluşturularak katılımcılarımıza sınavlar uygulanır. Çay-Dil'de sınıf ortamları öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde özenle düzenlenmiştir. Eğitmenlerimiz düzenli ödevler vererek öğrenilenleri pekiştirirken bunların kontrolü ve yapılan sınavlarla öğrenci gelişimini düzenli olarak takip etmektedir. Eğitmenlerimiz, katılımcılarımızın sadece öğretmenleri değil, aynı zamanda koçları ve danışmanlarıdır. 

PROFICIENCY Sınavına Hazırlıkta Çay-Dil'in Başarı Oranı Nedir?

Çay-Dil'de derslere düzenli katılım gösteren ve ödevlerini aksatmayan katılımcılarımızın Proficiency sınavından yüksek puan alma oranı %95’tir.

PROFICIENCY Sınavına Hazırlıkta Çay-Dil'in Farkı Nedir?

Çay-Dil olarak katılımcılarımızı Proficiency sınavına uzman bir kadro ile hazırlamaktayız. Programlarımızı her üniversitenin farklı tip sınavı olduğunun bilinciyle hazırlıyoruz. Derslerde temel kaynak olarak ilgili üniversitenin eski sınavlarını kullanmaktayız. Bu da katılımcılarımızın gireceği sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmalarını sağlamaktadır. 

Eğitmen kadromuzu ilgili üniversitede görev almış uzman eğitmenler oluşturmaktadır. Sınavın yapısına alışabilmeniz ve sınav sırasında paniklememeniz için aynı şartlar oluşturularak katılımcılarımıza sınavlar uygulanır. Çay-Dil'de sınıf ortamları öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde özenle düzenlenmiştir. Eğitmenlerimiz düzenli ödevler vererek öğrenilenleri pekiştirirken bunların kontrolü ve yapılan sınavlarla öğrenci gelişimini düzenli olarak takip etmektedir. Eğitmenlerimiz, katılımcılarımızın sadece öğretmenleri değil, aynı zamanda koçları ve danışmanlarıdır.